Твір з права

 
 

Твір з права

Когда-то писала на конкурс.Люди в усьому світі дуже відрізняються один від одного, наприклад, своїми віруваннями та зовнішнім виглядом, але попри всі ці відмінності вони повинні мати рівні права. Чи знаєте ви, що в деяких регіонах Європи люди з небілою шкірою бояться ходити самі по вулицях? Чи знаєте ви що в деяких регіонах Європи геї не можуть цілуватися в присутності інших людей, боячись ворожої реакції оточуючих? Чи знаєте ви, що в деяких регіонах Європи бути інвалідом означає не брати участі в публічному житті? Чи знаєте ви, що молодь має право бути почутою під час ухвалення рішень, що її стосуються?
Кожна особа у правовій державі має відчувати свою правову та соціальну захищеність; повага до особистості є в такому суспільстві нормою повсякденного життя. Особисті права людини нерозривно пов’язані з такими поняттями, як рівність, свобода, недоторканість особи. І це природно, тому що ідеї рівності, свободи і недоторканності протягом всієї історії цивілізації використовувалися в боротьбі нового зі старим, прогресивного з консервативним. Цінність особистих прав складається головним чином в тому, що вони самі і гарантії їхнього реального здійснення визначають становище людини в суспільстві, а, отже, і становище самого суспільства. Іншими словами, міру свободи особи в суспільстві.
Та навіть у наш час, після стількох століть важкої боротьби за рівноправ’я, люди не знають своїх прав. Це хоч і дуже сумно, в деякій мірі навіть боляче, але все ж таки факт. В більшості випадків свої права не знають діти хоча трапляються й дорослі люди. Але як діти можуть знати свої права, якщо правознавство вивчається тільки один рік (в школі)?! Це ще добре якщо дитина навчається, але ж не потрібно забувати про «вуличних» дітей, адже деякі з них навіть не знають що таке права і чи взагалі вони в них є?
Такі дітлахи часто потрапляють в так зване рабство і по іншому це назвати не можна. Адже їх використовують тільки як робочу силу, за людей їх не вважають. А ці діти думають що так і повинно бути, що вони повинні виконувати накази інших, адже вони не знають, що в них є багато прав і коли їх порушують, то потрібно звертатися до міліції чи спеціальних служб, які займаються захистом прав людини та громадянина.
Та навіть якщо діти навчаються в школі і вивчають правознавство, то це не означає, що вони знають хоча б половину своїх прав. Здається, що діти в таких випадках повинні їх знати, але все одно це не так. Адже в шкільній програмі більше уваги звертається на обов’язки аніж на права. Звичайно вони теж вивчаються, але не в такій мірі в якій хотілося б. В школі вивчають тільки деякі, найбільш важливі права, але ж неважливих прав немає!!!
Наприклад, в нашій державі кожен має право вільно висловлювати свою думку. На перший погляд здається, що кожен має можливість скористатися цим правом завжди, але знову ж таки НІ. Взяти навіть ту саму школу, деякі вчителі просто не надають змоги учням висловити свою точку зору, вони нав’язують їм свою власну думку.
Отже, права дітей порушуються кожного дня, але є такі діти, які борються з цим, а є такі, які навіть не знають про існування таких прав. А діти, які не знають що таке права, не мають можливості жити нормально (зауважте, жити не повноцінно і навіть не добре, а саме «нормально» адже вони просто не мають такої можливості тому, що право-це і є можливість щось робити).
В наш час існує чимало, навіть багато, організацій, які борються з порушенням прав людей. Багато з них, це «телефони довіри», туди щодня надходять тисячі телефонних дзвінків, туди здебільшого телефонують підлітки. Завдяки таким організаціям кожен може отримати пораду, адже там їх не просто слухають, їх там чують.
Ось деякі з них:
• 4944737
• 2555022
• 286022
• 225815
• 2547604
• 2724659
• 88005017400
Ніколи не забувайте про свої права, адже людство стільки за них боролося
не для того, щоб просто взяти і забути…


Создан 02 мар 2008  Комментарии       
Всего 13, последний 4 года назад
лана 27 мар 2011 ответить
нормальний твір, тільки якби без геїв.
Анна 25 окт 2011 ответить
Отличный, мне очень помог.
--- 30 ноя 2011 ответить
геїв нафіг
--- 20 мар 2012 ответить
екбы без геив мени б поставылы 12 а так 10
таня 15 сен 2012 ответить
а мені навпаки і з геями поставили 12 тому що це дійсно правильно
андрий 11 фев 2013 ответить
у тебе вчитель гей?:-)
андрій 11 фев 2013 ответить
чи може ти гей?
   
--- 31 мар 2013 ответить
Дівчина гей?:D
olechka_1998_10 29 сен 2013 ответить
дуже розумно написано. скільки правильних думок!
buffon98 14 ноя 2013 ответить
Ахахах ага...геї тут ні при чьму....якщо я б побачив такаго я б забив нафіг
Света 09 дек 2013 ответить
поддерживаю
Света 09 дек 2013 ответить
я хоть и девушка но рук не пожалелаб,мужиков и так меньше чем женщин они еще и гомосексуализмо занимаются пидары!
ivanishuk99 24 фев 2014 ответить
думаете допоможе ?у мене вчителька зада тврір-роздум
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником