Історія кохання

 

Історія кохання

Вигадана!!!Оля слухала Віталіка і вдавала, що їй дуже цікаво, але думками вона була далеко від нього. Він їй розказував, який він "крутий" і, як ,і кому "наваляв". Вона десь глибоко в душі сміялась з нього, навіть, ненавиділа його за такий спосіб життя. Але щось її тримало біля нього, про це напевно і вона не знала. Але в цей час її думки були дуже далеко біля іншого хлопця.

Цей інший був Ігорем, який був її однокласником, а Віталік був за нього на чотири роки. Ігор завжди сидів сам на задній парті, був тихим, ніколи не говорив з однокласниками і завжди щось писав у зошиті, але точно не уроки. Він завжди був похмурий і дуже рідко усміхався, але ж як вона кохала ту посмішку. Вона так хотіла до нього пригорнутись і доторкнутись до його ніжного і довгого волосся. Оля цілими уроками дивилась на Ігоря. Вона все кохала у ньому, але майже його не знала. Підійти вона до нього боялась з двох причин. Перша з них була боязнь того, що Ігор з нею не захоче говорити, а друге те, що вона боялась за життя Ігоря, бо хтозна, як відреагує Віталік.

Оля і далі зустрічалась з Віталіком, але тепер вона вже ненавиділа його, і з кожним поцілунком відчувала огиду, і намагалась його уникати. Натомість її кохання до Ігоря все збільшувалось і збільшувалось. Вона думала про нього весь свій час.

Одного дня на уроці вони зустрілись поглядами, але не відвернулись, як завжди, а дивились один на одного, і ніхто не знає, що вони тоді відчували. Це продовжувалось не дуже довго, бо їх погляд розірвав дзвінок на урок. Оля ходила по коридору і не могла зрозуміти, що між ними двома відбулось, але відповіді не знайшла.

На наступну неділю Оля домовилась про зустріч з Віталіком, але по дорозі вона зустріла Ігоря, який підбіг до неї, взяв за руку і кудись повів. Вона забула, що мала зустрітись з Віталіком, бо їй була так приємно, коли Ігор тримав її за руку. Він її вів, але, мабуть, не знав і сам куди її веде. Вони йшли мовчки. Через деякий час вони дійшли до лісу, де зайшли на якусь поляну, де, навіть трава була не прим'ята. Нарешті вони зустрілись поглядами і почали зближуватись, їхні вуста з'єднались у палкому поцілунку. Але це все розірвав телефонний дзвінок, але Оля не відповіла, а просто виключила телефон. Вони лягли на траву, тримались за руки і дивились на небо. Їхні серця з'єднались і стали одним цілим.

Виявилось, що Ігор весь час кохав її, але не міг до неї підійти, бо вона була з іншим, але після того погляду він не міг більше терпіти. Він знав багато про Віталіка, бо той був його сусідом, але ненавидів його за спосіб життя, але тепер це було неважливо, бо вони разом…


Создан 13 мар 2008  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником